пʼятниця, 26 лютого 2010 р.

Професія міліціонера

Професія міліціонера не менш складна і відповідальна, ніж інші професії сфери «Охоронці, міліціонери, слідчі»। Адже міліціонер винен відмінно знати не тільки теорію своєї роботи, але і бути чудовим практиком। Тим більше, кваліфікація міліціонера важлива з погляду кар'єрного зростання। Погодьтесь, навряд чи директор підвищить некомпетентного міліціонера і дасть зелене світло в подальшому просуванні в роботі.

Що стосується фінансового питання роботи міліціонером, то тут, як і в багатьох інших спеціальностях, зарплата залежить в першу чергу від регіону мешкання міліціонера, специфіки установи, в якій працює міліціонер і політики підприємства відносно рівня заробітної плати для співробітників.

Чим займається міліціонер? Спостерігає за дотриманням законності в районі, окрузі або місті। Міліціонером можна назвати і слідчого, і оперативного працівника, і дільничного, і співробітника ДАІ। Кожна посада вимагає своїх якостей, освіти і навиків। Специфіка професії міліціонера:Ненормований робочий день - це перше, до чого потрібно бути готовим। Нічні чергування, виклики на події, відрядження, позаурочна робота у свята і вихідні। До цих "переваг" варто додати неоднозначне відношення співгромадян до співробітників МВС। Що ж привертає в професії? Самі міліціонери відповідають так: "Робота цікава! Особливо розшукова".

Де працює міліціонер:Органи Міністерства внутрішніх справ різного рівня і територіальної приналежності.

Особисті якості:
сміливість,
аналітичний розум,
міцні нерви,
хороше здоров'я,
чесність,
вміння працювати з великою кількістю документів.

Скільки отримує міліціонер?Міліціонери державні службовці. Офіційна зарплата невисока $200-600. Примиритися з ситуацією дозволяють соціальні гарантії і пільги: надбавка за вислугу років, пільги на проїзд, компенсація на санаторне лікування та ін.

Як стати міліціонером?Вища або середня професійна. Спеціальність "Юриспруденція".
Ссилка на сайт вузу - http://www.naiau.kiev.ua/

3 коментарі: